Milí priatelia,

O pár dní tu máme Vianoce a vzápätí vstúpime do nového roku.

Radi by sme sa Vám poďakovali v mene celého kolektívu MTM-obaly s.r.o. za spoluprácu a podporu počas roku 2017.

Prajeme Vám krásne a pohodové  Vianočné sviatky prežité v kruhu najbližších a  do nového roku 2018  veľa optimizmu, radosti z každodenných maličkostí a verím , že aj spoločných stretnutí.

                                                                                              Lea, Jana a Branislav

Chrániť život  =  SEPAROVAŤ

 

Často vidím reportáže o dôležitosti separovať. Čítam články o stave životného prostredia a rozmýšľam kam sa tento svet rúti a ako málo stačí na to aby sme minimálne spomalili skazu, ktorú si sami pripravujeme.

ZAČNIME OD SEBA ….

Pred desiatimi rokmi som sa presťahovala z paneláku na dedinu, kde separovaný zber už mali zavedený . A tu sa to začalo. Bolo treba separovať, niežeby som to predtým nerobila ale nie v takom rozsahu. Dodnes doma vyberám z koša veci ktoré tam nepatria a presúvam ich do druhého koša aby mohli byť znovu použité ( krabičky od cigariet, obaly zo šampónov, fľaštičky z kozmetiky , a iné).  Idem do lesa na huby a vraciam sa so sklenenými a plastovými fľašami v košíku. Úchylka??? Nie len realistický  prístup k prírode – životu.

Potom sme začali triediť  aj v našej firme. Papiera neúrekom, PET fľaše, igelitové obaly …. Zvykli sme si :)

Nie je to zložité len treba chcieť a nehanbiť sa, vplývať aj na svojich blízkych, deti. Veď my sami chceme aby nielen naše deti ale aj generácie po nás mohli žiť na tejto krásnej modrej planéte.

Lea Mastalerzovávlacik

Prezentačný kartón

Prinášam Vám ukážku nového produktu , ktorý sme vyvinuli v spolupráci so spoločnosťou JUB Slovensko. Je to kartón na prezentáciu produktov JUBIZOL –zatepľovacie systémy , a preto sme museli použiť viacero výrobných technologických postupov na jeho výrobu.

Zároveň si dovoľujem v krátkosti predstaviť túto spoločnosť.

_DSC5355
JUBIZOL EPS

Skupina JUB je medzinárodná spoločnosť, ktorá má v súčasnosti dvanásť dcérskych spoločností a pôsobí na viac ako dvadsiatich trhoch v Európe a mimo nej.

Začiatky výroby minerálnych farieb v miestach sídla dnešnej spoločnosti siahajú do roku 1875.

Dnes sa JUB vyznačuje modernou automatizovanou a robotizovanou výrobou ,s ekologickým povedomím  a najmodernejším vlastným vývojom výrobkov..

Zákazníkom ponúkajú jedinečné komplexné riešenie zamerané na trvalo udržateľnú výstavbu, energetickú účinnosť a zodpovednosť za životné prostredie. Určite najznámejšou značkou spoločnosti JUB sú vnútorné farby JUPOL. Biela farba JUPOL CLASSIC má už viac ako 45 ročné trvanie.

Nemenej dôležitým segmentom produktov je tepelnoizolačný fasádny systém JUBIZOL. Ten je kompletne vyrábaný v Slovinsku ako aj všetky komponenty, vrátane tepelnej izolácie.

Práve pre širokú škálu ponúkaných riešení bol pripravený kartónový kufrík ako praktická a prehľadná pomôcka na rýchle zorientovanie sa partnerov alebo klientov.

Medzi prvými vo svojom odbore získali certifikát systémov enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001, môžu sa pochváliť aj viacerými certifikátmi v oblasti životného prostredia a označeniami (enviromentálna značka EU Ecolabel, Zelená misia a inými).

Pripravili sme pre Vás novú stránku

Screen Shot 2015-07-16 at 11.29.56

Balenie nás baví už 20 rokov. Za ten čas sme pre Vás navrhli a vytvorili tisícky obalov a zabalili nespočetné množstvo produktov. Naším cieľom je nájsť riešenie, ktoré urobí Váš život a podnikanie jednoduchším.

Túto myšlienku sa snažíme pretaviť do všetkého, čo robíme . Od dnešného dňa preto spúšťame novú webstránku, pripravenú v čistom a prehľadnom dizajne. Nezáleží na tom, či sedíte za stolovým počítačom, či práve ťukáte do mobilu alebo tabletu. Stránka sa, rovnako ako my, prispôsobí Vaším potrebám. Vždy budete mať po ruke tie najdôležitejšie tlačidlá, ktoré Vás dovedú až k nám.

Pokračovať v čítaní: Pripravili sme pre Vás novú stránku