Prezentačný kartón

Prinášam Vám ukážku nového produktu , ktorý sme vyvinuli v spolupráci so spoločnosťou JUB Slovensko. Je to kartón na prezentáciu produktov JUBIZOL –zatepľovacie systémy , a preto sme museli použiť viacero výrobných technologických postupov na jeho výrobu.

Zároveň si dovoľujem v krátkosti predstaviť túto spoločnosť.

_DSC5355
JUBIZOL EPS

Skupina JUB je medzinárodná spoločnosť, ktorá má v súčasnosti dvanásť dcérskych spoločností a pôsobí na viac ako dvadsiatich trhoch v Európe a mimo nej.

Začiatky výroby minerálnych farieb v miestach sídla dnešnej spoločnosti siahajú do roku 1875.

Dnes sa JUB vyznačuje modernou automatizovanou a robotizovanou výrobou ,s ekologickým povedomím  a najmodernejším vlastným vývojom výrobkov..

Zákazníkom ponúkajú jedinečné komplexné riešenie zamerané na trvalo udržateľnú výstavbu, energetickú účinnosť a zodpovednosť za životné prostredie. Určite najznámejšou značkou spoločnosti JUB sú vnútorné farby JUPOL. Biela farba JUPOL CLASSIC má už viac ako 45 ročné trvanie.

Nemenej dôležitým segmentom produktov je tepelnoizolačný fasádny systém JUBIZOL. Ten je kompletne vyrábaný v Slovinsku ako aj všetky komponenty, vrátane tepelnej izolácie.

Práve pre širokú škálu ponúkaných riešení bol pripravený kartónový kufrík ako praktická a prehľadná pomôcka na rýchle zorientovanie sa partnerov alebo klientov.

Medzi prvými vo svojom odbore získali certifikát systémov enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001, môžu sa pochváliť aj viacerými certifikátmi v oblasti životného prostredia a označeniami (enviromentálna značka EU Ecolabel, Zelená misia a inými).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


CAPTCHA Image
Reload Image